↓ Archiwalne ↓

Mieszkanie do kupienia dwu pokojowe w miejscowości Warszawa o powierzchni 38.80m2

Mieszkanie na sprzedaz Warszawa MokotowNa wprost drzwi wejściowych wejście do mniejszego pokoju (okno na wschód), nieco ponad 9 m2. Grunt w dzierżawie wieczystej, czynsz od 1 kwietnia 2012 wynosi 340 pln stolarka okienna pvc niespełna 10-letnie w niezłym stanie. Bonifacego, dwa pokoje z oddzielną widną kuchnią, 38,8 m2. Doskonałe dla pary, rodziny 2+1 lub pod najem. Technologia budowy rama h (ściany wewnętrzne cegła czerwona, zewnętrzne pustak. Układ mieszkania:
przedsionek w kształcie litery „l”, zaraz za drzwiami wejściowymi wbudowana okazała szafa (starego typu, w solidnym staniem). Osiedle jest doskonale rozplanowane. Bazar przy bonifacego, sadyba best mall, pod bokiem jeziorko czerniakowskie, dobry dojazd do pałacu w wilanowie a także ogrodu botanicznego w powsinie. Duże przestrzenie pomiędzy blokami, czyste trawniki, stare drzewa; nieopodal przedszkole a także zespół szkół, ogólnodostępny kącik zabaw dla dzieci. Na lewo pokaźny pokój z balkonem (prawie 1 m2), wystawa wschód. Kilka minut na piechotę do mnogości sklepów, pod samym domem jest sklep warzywny świetnie zaopatrzony. Balkony (niespełna 1 m2) spółdzielnia remontowała w 2011 roku. W łazience zdemontowano umywalkę, zostały przyłącza, więc można łatwo przywrócić stan pierwotny. Kuchnia zadbana, meble starego typu. Całe mieszkanie jest utrzymane w porządku, utrzymane w porządku, malowane w 2011 roku. W pokojach mozaika, do cyklinowania, w niezłym stanie. Spółdzielnia energetyka, dom ocieplony (2009), czysty na zewnątrz oraz w środku. Do pilnej sprzedaży! zaproponuj swoją cenę!!! mieszkanie bardzo ciche przy otwartych oknach!

rok pobudowania 1971, budynek 10-piętrowy, mieszkanie umiejscowiony na piętrze trzecim. Wszystkie usługi, banki, służba zdrowia, prywatne lecznice. Za pokojem wejście do kuchni (okno na północ). Instalacje były wymieniane po roku 2000.

No Comment

Be the first to respond!

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.