↓ Archiwalne ↓

Mieszkanie do kupienia dwu pokojowe nowe budownictwo w miejscowości Warszawa o powierzchni 48.20m2

Mieszkanie na sprzedaz Warszawa TrzmielowPODANA CENA JEST CENĄ MINIMALNĄ W DANEJ INWESTYCJI! Dostępne powierzchnie mieszkań od 44m2 do 97m2. Ceny mieszkań w inwestycji kształtują się w przedziale od 376.000 PLN do 1.254.000 PLN. OFERTA OD DEWELOPERA, PRZY OBSŁUDZE TRANSAKCJI KUPUJĄCY NIE PŁACI WYNAGRODZENIA DLA AGENCJI!
Na terenie Dolnego Mokotowa, w kompletnie dziewiczym terenie, w otulinie Rezerwatu Jeziorka Czerniakowskiego, planowane są trzy budynki apartamentowe tworzące nowoczesną inwestycję. Budynki powstają na działce o powierzchni blisko pięciu hektarów z czego 3 hektary to własny park na terenie inwestycji, położonej w odległości ok. 200 metrów od ul. Bernardyńskiej. Budowa pierwszego budynku już trwa! Kameralny jego charakter podkreśli zagospodarowanie wolnej powierzchni zielenią oraz przydomowymi ogródkami jak również własne, ekologiczne jezioro wokół którego znajdą się ścieżki spacerowe, do joggingu, przybrzeżne strefy zieleni jeziornej oraz bogaty plac zabaw dla dzieci. W centralnej części, pomiędzy skrzydłami budynku znajdzie się zielone atrium z obszerną strefą zieleni.
Zamieszkaj nad własnym, krystalicznym jeziorem w Centrum Miasta!
Oferowane mieszkanie składa się z dwóch pokoi, sypialni i salonu z aneksem kuchennym i ma powierzchnię 48m2. Zapytaj o podobne mieszkania w tej inwestycji!

*Wynagrodzenie dla Agencji pokrywa w całości deweloper.

Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu K.C.

No Comment

Be the first to respond!

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.