↓ Archiwalne ↓

Mieszkanie do kupienia cztero pokojowe w miejscowości Warszawa o powierzchni 96.60m2

Mieszkanie na sprzedaz Warszawa TrzmielowCzteropokojowe mieszkanie z dwoma miejscami garażowymi na sprzedaż położone w kameralnym dwukondygnacyjnym budynku w zamkniętym, strzeżonym osiedlu na Bemowie. Wygodne, bezpieczne miejsce. W obrębie osiedla przewidziano między innymi place zabaw dla dzieci. Osiedle otoczone zadbanymi terenami zielonymi, blisko komunikacja miejska, sklepy, szkoły.
Mieszkanie na pierwszym piętrze dwukondygnacyjnego budynku. Wygodny, funkcjonalny układ pomieszczeń. Hall wejściowy 7 m2 (duża szafa wnękowa), salon 35m2 połączony z kuchnią 9 m2 (w sumie ok. 45m2 otwartej przestrzeni), WC., drugi hall 5m2 przy części sypialnianej – w której są trzy pokoje : 14m2 (duża szafa wnękowa), 10m2 i 11 m2, oraz większa łazienka z wanną. Mieszkanie jest urządzone (na podłogach w pokojach parkiet, kuchnia w pełni wyposażona), wymaga jedynie niewielkiego odświeżenia. Przy salonie duży słoneczny taras. Na taras wyjście również z jednej z sypialni.
Do mieszkania przynależy piwnica, oraz dwa miejsca parkingowe w podziemnym garażu. Całość osiedla ogrodzona i strzeżona, wszelkie bramy i furtki na teren zamykane, ciche, spokojne i bezpieczne miejsce. /MAZOWIECKIE/warszawski/Warszawa/Bemowo/Bemowo

No Comment

Be the first to respond!

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.