↓ Archiwalne ↓

Mieszkanie do kupienia cztero pokojowe w miejscowości Warszawa o powierzchni 144.00m2

Mieszkanie na sprzedaz Warszawa MokotowPrzepiękne, wytforne meble położone w jadalni, sypialni oraz błękitnym saloniku wyszukane zostały z myślą o niepowtarzalnym klimacie tego mieszkania oraz jego stylu. Podłoga w całym mieszkaniu wyłożona jest królewskim dębem (najjaśniejszy oraz najtrwalszy). Wszystkie drzwi wewnętrzne ozdobione są witrażami z motywami kwiatowymi. Lutosławskiego a także telewizji polskiej tvp. Jego oryginalnym elementem wystroju jest barek ozdobiony witrażami oraz obity materiałem w kolorze amarantu, pochodzącym z francji. Woronicza, tuż przy stacji metra wierzbno, w sąsiedztwie studia koncertowego polskiego radia s. Mieszkanie składa się z przepięknego a także bardzo dużego salonu (ok 50 m2). Lustra szafy idealnie komponują się z otwartą przestrzenią salonu. A wiszące niemalże na każdej ścianie obrazy to głównie oryginalne malarstwo holenderskie. Sprowadzone głównie z francji, styl ludwik xvi. W przestronnej łazience (z wanną a także prysznicem) i w oddzielnym wc, zarówno glazura, oraz armatura sanitarna pochodzą z anglii. Oświetlenie, zarówno w salonie, a także w całym mieszkaniu to oryginalny kryształ austriacki maria teresa. Do mieszkania przynależy również jednostanowiskowy garaż zamknięty w budynku (wliczony w cenę) a także loggia przy salonie a także niewysoki taras przy sypialni (łącznie 5,6 m2). Wielkomiejski zgiełk a także zawrotne tempo warszawskiego życia pozostają u progu tego wyjątkowego mieszkania, które pomimo pełnej infrastruktury komunikacyjnej, gwarantuje spokój a także odpoczynek!

jeśli marzycie państwo o prywatnej oazie spokoju w pałacowym otoczeniu – to mieszkanie jest dla was!

polecam a także zapraszam do oglądania! mokotów/mokotów. Otwarty przedsionek zaopatrzony jest w pojemną szafę wnękową na wymiar, rozciągającą się nieco ponad na całej długości jednej ze ścian. Pałacowy styl jest konsekwentnie realizowany w wystroju całego mieszkania, z subtelną różnicą w kolorystyce poszczególnych pomieszczeń. W cenę wliczone jest umeblowanie mieszkania z oświetleniem, obrazami oraz elementami dekoracyjnymi, poza niektórymi elementami wystroju salonu. Z francji sprowadzane są również salonowe firany a także zasłony. Niespotykane mieszkanie o niepowtarzalnym jak na warszawę charakterze! bez wątpienia mieszkanie urządzone z wyrafinowanym smakiem, w którym o estetykę wykończenia zadbała ekipa renowacji zabytków pod czujnym okiem właściciela, urządzającego mieszkanie z myślą o sobie!
świetna lokalizacja! na skrzyżowaniu al. Z tego samego materiału wykonane są obicia znajdujących się w salonie foteli a także kanapy. Mieszkanie powstało z przemyślanej oraz dopracowanej w najmniejszych szczegółach koncepcji. Mieszkanie ma dodatkową garderobę.

No Comment

Be the first to respond!

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.