↓ Archiwalne ↓

Mieszkanie do kupienia cztero pokojowe w miejscowości Warszawa o powierzchni 114.00m2

Mieszkanie na sprzedaz Warszawa TrzmielowApartament znajduje się na 24 – najwyższej mieszkalnej kondygnacji w Babka Tower – wyżej na 25 – ostatnim piętrze jest tylko biuro sprzedaży dewelopera. Okna na północ i wschód z piękną panoramą Warszawy. Mieszkanie wykończone mataeriałami bardzo wysokiej jakości: kamień naturalny, parkiet egzotyczny, a wyposażenie kuchni oraz dwóch łazienek jest luksusowe. Świetna lokalizacja – dogodna komunikacja z centrum miasta – przy samym Rondzie Radosława (dawniej Babka), dwa przystanki tramwajowe od stacji metra Warszawa Gdańska. Dodatkowym udogodnieniem jest bezpośrednie sąsiedztwo CH „ARKADIA”.
Do lokalu przynależy jedno miejsce parkingowe w garażu podziemnym. Budynek zaprojektowała pracownia JEMS Architekci, z zewnątrz budynek jest wyłożony szarym granitem, powierzchnie wspólne wykończone w wysokim standardzie, 3 szybkobieżne windy, całodobowa recepcja.
Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. /MAZOWIECKIE/warszawski/Warszawa/Śródmieście/Śródmieście

No Comment

Be the first to respond!

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.