↓ Archiwalne ↓

Lokal na wynajem kamienica w miejscowości Kraków o powierzchni 87.00m2

Lokal na wynajem Krakow Gruszeczka

Do wynajęcia przestronny lokal usytuowany przy jednej z głównych ulic w Krakowie. Mieści się on na drugim piętrze trzykondygnacyjnej kamienicy do której wejście zabezpieczone jest domofonem. Całkowita powierzchnia nieruchomości to 87 m2. Lokal jest świeżo wyremontowany, wstawione zostały nowe plastikowe okna, wymieniona została instalacja, pomieszczenia odmalowane. 

W lokalu znajdują się dwa pomieszczenia biurowe o powierzchniach około 35 m2 oraz 22 m2, pomieszczenie z aneksem kuchennym – wyposażonym w podstawowe sprzęty AGD tj. kuchenkę dwupalnikową oraz pralkę – o powierzchni 23 m2, które może zostać zagospodarowane na jadalnię bądź pomieszczenie gospodarcze, toaleta z prysznicem oraz duży przedpokój. Na podłogach we wszystkich pomieszczeniach położone są panele, natomiast w łazience i przedpokoju flizy. 

Okna lokalu wychodzą zarówno na ulicę jak i oficynę. Istnieje możliwość zawieszenia reklamy na balkonie mieszkania znajdującego się piętro niżej. W lokalu są przyłącza internetowe oraz telefoniczne – należy tylko podpisać umowę z usługodawcą. Nieruchomość idealnie nadaje się na biuro lub pracownię.

Całkowita cena wynajmu to 2 500 PLN – DO NEGOCJACJI – plus opłaty. Według zużycia rozliczana jest woda, prąd oraz gaz (w okresie zimowym gdy korzysta się z ogrzewania koszt oscyluje w granicach 300 PLN na dwa miesiące). Ponad to dodatkowo płatny jest wywóz śmieci. Pobierana jest kaucja w wysokości jednomiesięcznego czynszu. 

Właściciel wyraził zgodę na wykorzystanie nieruchomości jako mieszkania w przypadku chętnych rodzin bądź osób pracujących. 

Zapraszam do prezentacji !

Kontakt pod numerem 794 995 990.

No Comment

Be the first to respond!

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.