↓ Archiwalne ↓

Lokal na wynajem kamienica w miejscowości Kraków o powierzchni 29.36m2

Lokal na wynajem Krakow Gruszeczka

LOKAL KOMERCYJNY o pow. 29,36 m2 mieszczący się na I piętrze ELEGANCKIEJ kamienicy usytuowanej przy RYNKU GŁÓWNYM. Lokal składa się z jednego, dużego i jasnego pomieszczenia. Na podłodze PARKIET. Okna drewniane, odnowione. Widok na  ulicę. W lokalu bezpośrednie linie telefoniczne (ISDN) oraz internet. Toaleta wspólna na korytarzu. Czysta i ładna klatka schodowa. Kamienica objęta dozorem. Istnieje możliwość zawieszenia szyldu przy wejściu do klatki schodowej. Doskonała i PRESTIŻOWA LOKALIZACJA przy samym historycznym Rynku Głównym w Krakowie. Lokal dostępny od zaraz, idealny pod siedzibę firmy, biuro, kancelarię. Gorąco polecam i zapraszam do BEZPŁATNEJ prezentacji.
 
OPŁATY: 1 233 PLN netto czynsz najmu + 223 PLN netto uśredniony miesięczny czynsz administracyjny (zawiera prąd, CO, wodę, śmieci, utrzymanie części wspólnych, administrację, dozór). Wymagana jednomiesięczna kaucja zwrotna. Prowizja.

Ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego obowiązującego na terenie Rzeczpospolitej Polskiej.

KONTAKT: 692 531 838

No Comment

Be the first to respond!

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.