↓ Archiwalne ↓

Lokal na wynajem blok w miejscowości Wrocław o powierzchni 36.00m2

Lokal na wynajem Wroclaw Kloda
Do wynajęcia przestronna kawalerka z przeznaczeniem na biuro lub gabinet w doskonałej lokalizacji – okolicach dworca PKP (róg ulicy Piłsudskiego i Dąbrowskiego). Lokal ma powierzchnię ok. 37 m2, a okna lokalu są bardzo dobrze widoczne z głównej ruchliwej ulicy. Na dużym balkonie istnieje możliwość umieszczenia reklamy (bilbordu, tablicy).
Lokal w pełni rozkładowy, znajduje się na parterze czteropiętrowego budynku, składa się z pokoju o powierzchni 16,5 m2 z wyjściem na balkon (od ulicy), drugiego pomieszczenia 14 m2 (obecnie kuchni – od podwórza), łazienki razem z WC – 3 m2 oraz przestronnego przedpokoju idealnego na poczekalnię.
Wewnątrz lokalu z łatwością można zrobić 2 pokoje + ciemne pomieszczenie kuchenne+łazienka+przedpokój.

Lokal wymaga remontu, jednak posiada ogromny potencjał!
Niewątpliwą zaletą lokalu jest brak sąsiednich mieszkań (na parterze znajduje się tylko ten lokal), gdyż lokale mieszkalne rozpoczynają się dopiero od pierwszego piętra. Ponadto wejście do lokalu następuje z bardzo szerokiej klatki schodowej i nie znajduje się w ciągu komunikacyjnym do lokali mieszkalnych, co zapewnia swobodny dostęp do lokalu.

Budynek po remoncie dachu i termomodernizacji elewacji, klatka schodowa czysta i zadbana.

Do budynku prowadzą 2 niezależne wejścia: jedno od ruchliwej ulicy, a drugie od strony wybetonowanego podwórka stanowiącego parking dla lokali.

W przypadku remontu wykonanego przez najemcę, wynajmujący zapewnia możliwość rozliczenia poniesionych kosztów niezbędnego remontu w czynszu.
Miesięczny czynsz najmu to 1200 zł  + opłaty eksploatacyjne i dla zarządcy.
Polecam i zapraszam na prezentację!!!

Osoba odpowiedzialna za ofertę: Jolanta Chołuj-Powązka, tel.: 665 553 952

No Comment

Be the first to respond!

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.