↓ Archiwalne ↓

Lokal na sprzedaż biurowiec w miejscowości Warszawa o powierzchni 228.00m2

Lokal na sprzedaz Warszawa WolaPomieszczenia wyposażone w wentylację. Dobrze rozwinięta komunikacja miejska – autobusy, tramwaje oraz przystanek metra (za nieco ponad 2 lata) daje bardzo łatwy oraz szybki dojazd do centrum. Lokal o podwyższonym standardzie, wykończone w nowoczesnym designie przy użyciu materiałów wysokiej jakości. Na podłogach usytuowane parkiety. Do lokalu prowadzi oddzielna klatka schodowa, kolejne 2 wejścia umiejscowione są w bocznych ścianach budynku. Dysponujemy planami nieruchomości. Cena najmu: 1 900 000 brutto

przeznaczenie:
obiekt idealnie nadaje się na siedzibę firmy, agencję reklamową, placówkę banku, drogerię, powierzchnię wystawienniczą, callcenter, fitness, spa, aptekę (opcja robienia leków), szkołę jogi, sklepu z odzieżą etc. Lokal biurowo-usługowy na bliskiej woli!

opis lokali:
do sprzedaży lub wynajmu półpiętro o pow 228 m2 o przeznaczeniu biurowo-usługowym umieszczony w budynku wielorodzinnym z usługami. Dodatkowe informacje:
istnieje szansa wynajęcia/zakupu miejsc parkingowych w garażu podziemnym a także wynajęcia/zakupu a także a także ii piętra kondygnacji. Lokalizacja:
budynek zlokalizowany jest przy jednej z głównych arterii komunikacyjnych miasta, w pobliżu licznych punktów usługowo-handlowych oraz obiektów infrastruktury społecznej. Opis budynku:
budynek wielorodzinny z usługami umiejscowiony na bliskiej woli, u zbiegu ulic kasprzaka oraz płockiej wybudowano w latach 2004-2005 przy użyciu technologii szkieletu monolitycznego. Dużym walorem prezentowanej nieruchomości jest wysokość pomieszczeń niespełna 4m2. Wiekszość powierzchni to open space, z możliwością własnej aranżacji. Atrakcyjność lokalizacji potwierdza położenie po sąsiedzku centrum stolicy , do ronda onz jest niespełna 2 km, jak i budowa drugiej linii metra.

No Comment

Be the first to respond!

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.