↓ Archiwalne ↓

Lokal do kupienia blok w miejscowości Wrocław o powierzchni 100.00m2

Lokal na sprzedaz Wroclaw Kloda
ATRAKCYJNA OFERTA..!!  Elegancki lokal uzytkowy o pow 102 m2 składajacy się z 6 pomieszczeń użytkowych …komunikacja …części socjalnej ( podręczna kuchnia ) 2 toalety …niezalezne wejście z ulicy z witrynami …okna na dwie strony ..wejście z parteru na drugi poziom po kilku stopniach…rok budowy 2000 -cegła ..dobry punkt miasta …obecnie wynajmowany dla solidnej firmy zagranicznej ( mozliwość przejęcia tych najemców )…czysty zadbany ..nadający się na inne rodzaje działalności. Wszystkie media miejskie …dobry standard wykończenia….czynsz miesięczny z zaliczkami na wszystkie media i eksploatację 980 zł./ miesięcznie ..SUPER OFERTA..!!….obecnie wynajmowany z solidnym zagranicznym najemcą…..cena ofertowa 850 000 zł…dobry na stabilną także inwestycje lub na własną działalność gospodarczą.

Uwaga.!!!..pomagamy korzystnie uzyskać i wybrać kredyt do 100% wartości nabywanej nieruchomości ponieważ współpracujemy z wieloma bankami ( obniżone marże ) i instytucjami finansowymi.Zapewniamy profesjonalnie kompleksową bezpieczną obsługę całej transakcji kupna-sprzedaży–również w oparciu o nasze wieloletnie doświadczenie.
Zamieszczone na naszych stronach oferty nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego a dane w nich zawarte mają jedynie charakter informacyjny . ApartDom—Osoba kontaktowa – prowadzący ofertę = Bogdan tel. 883 351 065 biuro 071 794 74 39 Zapraszamy serdecznie na naszą stronę www.apartdom.net

No Comment

Be the first to respond!

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.