↓ Archiwalne ↓

DziaLka na sprzedaż w miejscowości Nowe Miasto o powierzchni 1293.00m2

DziaLka na sprzedaz Nowe_Miasto Grabowno_Male**woj. mazowieckie, gm. Nowe Miasto, miejscowość Anielin** 21 km od PŁOŃSKA, 16 km od NASIELSKA i tylko 3 km od Nowego Miasta zaprojektowano i dokonano podziału obszaru działek letniskowych. Działek z możliwością zameldowania się.

Powierzchnie tych działek mają podobny obszar liczący około 1290 m2. Są przeznaczone do sprzedaży już. Niewątpliwym atutem tych nieruchomości jest możliwość zameldowania w nowo postawionym domu.
Do sprzedaży przeznaczono pięć działek bezpośrednio z sobą sąsiadujących. Działki z dostępem do drogi wewnętrznej. W niej jest położony kabel energetyczny. Droga wewnetrzna ma bezpośredni wyjazd na krajową drogą asfaltową numer 620.
Przy drodze krajowej znajdujemy instalację wodociągu miejskiego, instalację telefoniczną i przystanek regularnych połączeń PKS.

Największą atrakcją tej okolicy, oprócz ciszy i zdrowego miejscowego klimatu jest plaża nad rzeką Soną w Nowym Mieście. Przy plaży znajdziemy piękne molo, scenę koncertową i strzeżone kąpielisko. Dla miłośników sportów wodnych mamy wypożyczalnię kajaków, rowerków wodnych. Dla miłośników wędkowania istnieje możliwość wyrobienia karty wędkarskiej i czynne wędkowanie w czystej wodzie rzeki Sony.
Nowe Miasto jest miastem gminą wraz z pełną infrastrukturą/ sklepy, szkoły, gimazja, przedszkola, ośrodki zdrowia, banki, kawiarnie,. /MAZOWIECKIE/płoński/Nowe Miasto/Anielin

No Comment

Be the first to respond!

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.