↓ Archiwalne ↓

DziaLka do zbycia w miejscowości Warszawa o powierzchni 3000.00m2

DziaLka na sprzedaz Warszawa TrzmielowDziałka leśna, jedna z licznych z nowego podziału, pięknie położona w Rembertowie, w czworokącie ulic: Czwartaków, Rękawiczniczej, Kapitańskiej i Paderewskiego porośnięta starodrzewiem z przewagą sosny i brzozy. Otoczenie gwarantuje idealny spokój i ciszę dla przyszłego właściciela. Teren nie ma aktualnego planu zagospodarowania; zostały złożone już liczne indywidualne wnioski o wydanie warunków zabudowy. Do Studium Uwarunkowania Przestrzennego również trafiły wnioski o zmianę kwalifikacji działek i dopuszczenie zabudowy.
Niezwykle atrakcyjna cena tej i sąsiednich działek sprawia, że zakup może być doskonałą inwestycją dla nabywców, którzy nie zamierzają budować się natychmiast albo dla tych, którzy po prostu poczekają na zmianę kwalifikacji działek i oczywistą wówczas znaczącą zmianę ich wartości.
Przedstawione wyżej propozycje nie są ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa, lecz mają charakter informacyjny. Wszelkie dane dotyczące nieruchomości uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających. Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości, przed jej nabyciem. /MAZOWIECKIE/warszawski/Warszawa/Rembertów

No Comment

Be the first to respond!

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.