↓ Archiwalne ↓

DziaLka do zbycia w miejscowości Ożarów Mazowiecki o powierzchni 20400.00m2

DziaLka na sprzedaz Ozarow_Mazowiecki GrzybnoDziałka znajduje się w pobliżu ul. Poznańskiej, na terenie oznaczonym i określonym w Studiu Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego jako – strefa produkcji, przemysłu, składów, obsługi komunalnej – potencjalne tereny zabudowy. Miejscowy Plan Zagospodarowania jest w trakcie uchwalania. W otoczeniu hale magazynowe, handlowe, biura. Bezpośredni dojazd drogą o szerokości 12 metrów.
Mozliwość szybkiego uzyskania warunków zabudowy.
Media w drodze: prąd, siła, gaz, wodociąg, telefon. Działka wolna jest od nasadzeń i naniesień. Posiada poziome ukształtowanie terenu. W otoczeniu znajdują się domy jednorodzinne siedliskowe oraz działalność handlowo-usługowa. Warunki wodno-Gruntowe są unormowane. Działka znajduje się w prostej linii około 1km od ul. Poznańskiej i drogą około 1,5 km od węzła w Morach umożliwiającego wjazd na obwodnicę Warszawy S8. Działka znajduje się w pobliżu ul. Poznańskiej, na terenie oznaczonym i określonym w Studiu Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego jako – strefa produkcji, przemysłu, składów, obsługi komunalnej – potencjalne tereny zabudowy. Miejscowy Plan Zagospodarowania jest w trakcie uchwalania. W otoczeniu hale magazynowe, handlowe, biura. Bezpośredni dojazd drogą o szerokości 12 metrów.
Mozliwość szybkiego uzyskania warunków zabudowy.
Media w drodze: prąd, siła, gaz, wodociąg, telefon. Działka wolna jest od nasadzeń i naniesień. Posiada poziome ukształtowanie terenu. W otoczeniu znajdują się domy jednorodzinne siedliskowe oraz działalność handlowo-usługowa. Warunki wodno-gruntowe są unormowane. Działka znajduje się w prostej linii około 1km od ul. Poznańskiej i drogą około 1,5 km od węzła w Morach umożliwiającego wjazd na obwodnicę Warszawy S8. /MAZOWIECKIE/warszawski zachodni/Ożarów Mazowiecki/Macierzysz

No Comment

Be the first to respond!

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.