↓ Archiwalne ↓

DziaLka do zakupu w miejscowości Piaseczno o powierzchni 1232.00m2

DziaLka na sprzedaz Piaseczno GarbuzyDziałka budowlana położona w kompleksie działek( o powierzchni od 1000m do 1340m) przeznaczonych pod budownictwo jednorodzinne w zabudowie wolno stojacej, bliźniaczej i szeregowej, przy ulicy Julianowskiej .
—————————–Działki sąsiadują bezpośrednio z z uroczym osiedlem domów jednorodzinnych „Srebrnych Świerków”. W odległości 10 minut pieszo znajduje się nowa szkoła podstawowa i gimnazjum, przedszkole, przychodnia, apteka, klub sportowy TUAN, kilka sklepów spożywczych, a wiosną 2011 roku również centrum handlowe (róg Wilanowskiej i Geodetów). W odległości ok. 15 minut pieszo znajduje się Las Kabacki. Słowem idealne miejsce do mieszkania i wypoczynku. Teren poza wpływem uciążliwości lotniska.
——————————. Wszystkie media w ulicy Julianowskiej, które doprowadzi gmina. Według aktualnego Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego teren może być przeznaczony pod budownictwo jednorodzinne w zabudowie wolnostojącej (min. pow. działki 1000 m2), bliźniaczej (600 m2) i szeregowej (300 m2). Wysokość budynku nie może przekroczyć 11 m.( 3 kondygnacje). Minimalna powierzchnia biologicznie czynna 50%. /MAZOWIECKIE/piaseczyński/Piaseczno/Julianów

No Comment

Be the first to respond!

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.