↓ Archiwalne ↓

DziaLka do zakupu w miejscowości Nowe Miasto o powierzchni 3129.00m2

DziaLka na sprzedaz Nowe_Miasto Grabowno_MalePiękna działka ze starodrzewem położona w cichej i urokliwej lokalizacji nad Zalewem Nowomiejskim w gminie Nowe Miasto, niespełna sześćdziesiąt kilometrów od Warszawy.
Działka w kształcie prostokąta, nieogrodzona, z dojazdem drogą asfaltową, porośnięta drzewami owocowymi (piękna jabłoń rodząca przepyszne papierówki) oraz akacjami samosiejkami nadającymi jej charakter sielankowej, bezpiecznej i chroniącej swoich mieszkańców przed burzami i nawałnicami nieruchomości.
Położenie na skraju wsi pozwala zachować ciszę i intymność oraz daje możliwość uzyskania pozwolenia pod zabudowę jednorodzinną (wcześniej było tam siedlisko).
Na działce jest prąd oraz studnia z niechlorowaną, czystą wodą.
Bardzo wygodny dojazd z Warszawy trasą gdańską lub nieco krótszy przez Legionowo i Nasielsk oraz PKS z Nowego Miasta do Płońska, Nasielska oraz Warszawy.
Spokojna, pełna zieleni lokalizacja z pewnością będzie miejscem, w które będzie się chciało wracać po pracy, na odpoczynek. Na uwagę zasługuje fakt, że pobliski Zalew Nowomiejski daje wiele możliwości aktywnego i atrakcyjnego spędzania wolnego czasu.
Unikatowa oferta, najtańsza na rynku.
Osoby poszukujące atrakcyjnej i cichej lokalizacji zapraszam na prezentację. /MAZOWIECKIE/płoński/Nowe Miasto/Wólka Szczawińska

No Comment

Be the first to respond!

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.