↓ Archiwalne ↓

DziaLka do zakupu w miejscowości Kołbiel o powierzchni 8500.00m2

DziaLka na sprzedaz Kolbiel SmolnaCENA DO NEGOCJACJI (NAJLEPSZA OFERTA)! Działka o powierzchni 8500 m2 idealna pod stację benzynową i/lub gastronomię! Położona bezpośrednio przy 4 drogach, w tym drogą ekspresową S-17 (Warszawa-Lublin-Hrebenne granica z Ukrainą) oraz Dużą Obwodnicą Warszawy (droga krajowa nr 50). Działka jest dosłownie otoczona drogami i sąsiaduje z dużym węzłem komunikacyjnym „Bocian” drogi ekspresowej S-17.

W pewnym uproszczeniu od południa działka ograniczona jest przez Dużą Obwodnicę Warszawy, czyli odcinki dróg krajowych nr 50. Droga nr 50 prowadzi ruch obwodowy wokół Warszawy łącząc na rozważanym odcinku Górę Kalwarię (i dalej Grójec – trasa ekspresowa S-7) z Mińskiem Mazowieckim (autostrada A2). Pełni ona szczególnie ważną rolę dla ruchu ciężkiego. Na mapie zaznaczona kolorem pomarańczowym. Od zachodu działka otoczona jest przez drogę ekspresową S-17 na odcinku stanowiącym Obwodnicę Kołbieli. W tym miejscu planowany jest duży i ważny węzeł komunikacyjny „Bocian” (wariant C4 i C4a) będący przecięciem wyżej omawianych drogi ekspresowej S-17 i drogi krajowej nr 50. Od wschodu działka sąsiaduje bezpośrednio z drogą krajową nr 17 (aktualnie istniejąca Trasa Lubelska), gdzie znajduje się zjazd na działkę. Od północy działkę otacza droga gminna Bocian – Sępochów. Realizacja wyżej opisywanych inwestycji została już rozpoczęta, a ich zakończenie zaplanowano na 2011 rok.

To wyjątkowe usytuowanie na przecięciu ważnych szlaków komunikacyjnych (również w kontekście międzynarodowym – droga E372) sprawia, że działka ta jest wręcz idealnym miejscem pod inwestycję związaną z obsługą ruchu kołowego, np. stację benzynową czy gastronomię. Zapraszam do zapoznania się z ofertą i wspólnej wizytacji działki!

Zapraszam również do odwiedzenia oficjalnych stron internetowych, przedstawiających docelowy układ autostrad i dróg oraz opisujących przebieg realizacji inwestycji drogowych w tym miejscu.

Interaktywna mapa docelowego układu autostrady A-2 i dróg ekspresowych
w województwie mazowieckim: https://www.drogi.waw.pl/

Opis realizacji inwestycji „Obwodnica Kołbieli” w ciągu drogi ekspresowej S-17 i drogi nr 50: https://www.drogi.waw.pl/index.php?nr=40

Orientacyjna mapa realizacji inwestycji „Obwodnica Kołbieli”: https://www.drogi.waw.pl/pliki/29_S17_Obwodnica_Kolbieli_25000.pdf /MAZOWIECKIE/otwocki/Kołbiel/Bocian

No Comment

Be the first to respond!

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.