↓ Archiwalne ↓

DziaLka do sprzedania w miejscowości Sulejówek o powierzchni 1651.00m2

DziaLka na sprzedaz Sulejowek Dobra::SULEJÓWEK SZKOPÓWKA, DZIAŁKA BUDOWLANA 1651m::

Piękna działka budowlana zlokalizowana w najatrakcyjniejszej części Sulejówka- na Szkopówce przy ul.Wspólnej. Malownicza okolica z dużą ilością zieleni, w odległości 200m znajduje się las. W bezpośrednim sąsiedztwie nowa zabudowa jednorodzinna. W odległości ok.600m pętla autobusowa warszawskiej linii 514, 1200m do stacji PKP Wola Grzybowska (SKM, KM). W promieniu 1km szkoła, przedszkole, przychodnia zdrowia, sklepy spożywcze, kościół.

Działka w kształcie prostokąta o wymiarach 33x50m, zalesiona mieszanym drzewostanem. Przy działce znajdują się wszystkie media miejskie: prąd, woda, gaz, kanalizacja. Położona jest ona przy prywatnej drodze o nawierzchni z kostki betonowej (Kupujący nabędzie również udział w tej drodze).

Teren objęty planem zagospodarowania przestrzennego- przeznaczony jest pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną (MN). Dla terenu tego ustala się: *min.wskaźnik powierzchni biologicznie czynnej 60% *max.ilość kondygnacji 3 *wysokość zabudowy do 12m *max.wskaźnik intensywności zabudowy 0,4 (jest to stosunek sumy wszystkich kondygnacji nadziemnych wszystkich budynków zlokalizowanych na działce do powierzchni tej działki). Plan zezwala również na zabudowę szeregową i bliźniaczą, gdzie minimalna powierzchnia nowotworzonej działki dla zabudowy szeregowej wynosi 180mkw, zaś dla bliźniaczej 260mkw.

W ofercie posiadamy również 2 sąsiednie działki, położone bezpośrednio przy drodze gminnej. Każda z nich o powierzchni 1980mkw (w cenie 832000zł każda), z możliwością podziału na działki po 1000mkw (przy podziałach wtórnych dla działek budynków wolno stojących dopuszcza się 10% tolerancję powierzchni). /MAZOWIECKIE/miński/Sulejówek/Sulejówek/Szkopówka

No Comment

Be the first to respond!

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.