↓ Archiwalne ↓

DziaLka do sprzedania w miejscowości Ożarów Mazowiecki o powierzchni 1000.00m2

DziaLka na sprzedaz Ozarow_Mazowiecki Najbliższe sąsiedztwo stanowią domy jednorodzinne – ciągle przybywające w okolicy jak i naturalne tereny zielone z dorodnym drzewostanem. Przedmiotowy kompleks 12-stu działek posiada:
– 2 działki po 1000 m2;
– 6 działek po 950 m2;
– 3 działki po 500 m2;
– 1 działka o pow 715 m2. Jej powierzchnia wynosi 1000 m2. W granicach tej działki znajdują się media. Atutem jest piękna okolica oraz sąsiedztwo puszczy kampinowskiej. W pobliżu jest przystanek szkolny, a trochę dalej też oraz szkoła. Nieopodal jest też przystanek pks a także sklep spożywczy. Cena podlega negocjacjom!

niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Przedmiotowa działka jest oznaczona na mapie sytuacyjnej załączonej w galerii zdjęć jako działka nr 1/10 – jak i oznaczenie pomocnicze to 9 w kółku. Działka zawiera charakter budowlany – przeznaczona jest pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Do sprzedaży kolejna (dziewiąta od prawej) działka wchodząca w skład kompleksu 12-stu równoległych działek o łącznej powierzchnia 9915 m2. Położonych we wsi myszczyn w gminie ożarów mazowiecki – tuż pod bokiem zaborowa (z warszawy do działek wiedzie trasa na babice stare, następnie na borzęcin a także na zaborów). W przypadku potrzeby pozyskania środków finansowych, skutecznie pomagamy w uzyskaniu kredytu bankowego. Działki mają różne wymiary, różnią się też kształtem, pomimo równoległego położenia względem siebie (co potwierdza załączony do galerii zdjęć plan podziału tego terenu). Warszawski zachodni/ożarów mazowiecki/myszczyn. Do niej jest dojazd początkowo drogą asfaltową od trasy warszawskiej (niespełna 500 m), natomiast później drogą utwardzoną. Działki są względem siebie równoległe (w zasadzie) – cały kompleks tworzy kształt swoistego trapezu – co widać na planie załączonym do galerii zdjęć.

No Comment

Be the first to respond!

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.