↓ Archiwalne ↓

DziaLka do sprzedania w miejscowości Niedźwiedź o powierzchni 9700.00m2

DziaLka na sprzedaz Niedzwiedz SadekPrzedmiotem sprzedaży jest bardzo ładnie położona działka budowlano-rolna w miejscowości Niedźwiedź u podnóża Gorców, znanej z wyjątkowego mikroklimatu który korzystnie wpływa na schorzenia górnych dróg oddechowych.
Działka o ładnych walorach widokowych, wymiarowa 65-75x135m. Na działce jest prąd, telefon oraz 2 studnie z źródlaną wodą! Dojazd bardzo dobry drogą asfaltową. Bardzo dużym atutem tej nieruchomości jest sąsiedztwo z trzech stron lasu (istnieje możliwość dokupienia lasu z jednej strony). Dzięki tej naturalnej granicy działka staje się bardzo urokliwa i kameralna. Istnieje możliwość podziału na mniejsze działki. Nieopodal będzie realizowana budowa basenów z ciepłymi wodami geotermalnymi co znacznie zwiększy atrakcyjność regionu. W okolicy znajduje się ponadto wiele szlaków turystyki pieszej i rowerowej, wyciąg narciarski na Tobołowie w Koninkach, muzeum Władysława Orkana, korty tenisowe oraz Gorczański Park Narodowy.
Działka ze względu na swoją powierzchnię i atrakcyjne położenie może być atrakcyjna dla osób z pomysłem na prowadzenie działalności związanej z turystyką i rekreacją.
Nr oferty 353
Więcej informacji : 880 558 481 lub 018 33 10 759
Polecamy!!!

No Comment

Be the first to respond!

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.