↓ Archiwalne ↓

DziaLka do sprzedania w miejscowości Dąbrówka o powierzchni 2018.00m2

DziaLka na sprzedaz Dabrowka ProszyceDo sprzedania piękna działka w miejscowości Kowalicha w gminie Dąbrówka.
Główne atuty działki to:

1. Powierzchnia 2018 m2 i bardzo regularny kształt (wymiary 70 głębokości x 28 wzdłuż drogi)

2. Jest to działka o charakterze rekreacyjnym.

3. Do działki doprowadzone są wszystkie media za wyjątkiem kanalizacji.

4. Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego dopuszcza zabudowę letniskową, pensjonatową lub mieszkaniowo-pensjonatową. Z uwagi na to, że wg obowiązującego MPZP minimalna działka musi mieć 1000 m, niewykluczona jest możliwość podziału działki na 2 mniejsze.

5. Do drogi asfaltowej dojazd drogą szutrową ok 250 m. Do bugu ok. 800 m

6. Odległość od centrum Warszawy ok. 40 km.

7. Gmina Dąbrówka, to bardzo dynamicznie rozwijająca się gmina, która dzięki mądrej polityce zarządu potrafi wykorzystać swoje położenie między trasą S8 i dzikim korytem Bugu. Osiedlenie się w tej gminie to mądra decyzja na przyszłość. Planowana na 2013 rok obwodnica Marek pozwoli skrócić czas przejazdu z Dąbrówki do centrum M-1 do kilkunastu minut.

Uwaga! Do sprzedania również sąsiednia działka o prawie identycznych wymiarach i stanowiąca jedną całość z działką oferowaną, zabudowana domem letniskowym firmy MPRD Łomianki – Mazowsze 90 (90 m2) z powiększoną werandą. Dom do dziś oferowany przez MPRD Łomianki. Dom podpiwniczony, pokryty blachodachówką szwedzką. W przypadku zakupu obydwu działek możliwy jest upust cenowy. Cena działki zabudowanej to 300300 PLN (147 PLN/m2). /MAZOWIECKIE/wołomiński/Dąbrówka/Kowalicha

No Comment

Be the first to respond!

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.