↓ Archiwalne ↓

DziaLka do kupienia w miejscowości Zakroczym o powierzchni 600.00m2

DziaLka na sprzedaz Zakroczym WilamowoOferta aktualna

polecam!
działka w niezwykle wyjątkowym miejscu jakim jest osiedle „zakroczym uroczysko”, 35 km od warszawy, świetny dojazd trasą „gdańską” w kierunku płocka. Działkę można zabudować domem całorocznym z możliwością zameldowania się po złożeniu wniosku o przekwalifikowanie w urzędzie powiatowym. (rekreacyjną a także całoroczną)

działka zabudowana parterowym domkiem letniskowym. Zapraszam nowodworski/zakroczym. Osiedle jest chronione, zamknięte przygotowane również dla osób chcących spędzać czas urlopu czy wakacji traktując posesję jako letniskową. W pobliżu wiele atrakcji a także zabytków, jak i cieszących oczy krajobrazów. Działka oraz domek wymaga nakładów pracy, aby można było stworzyć swoją małą enklawę. Do aranżacji własnej lub demontażu. Dwupokojowy z łazienką oraz małą kuchnią. Ogromny potencjał za niewielką cenę. Gmina bardzo przyjazna w załatwianiu formalności. Osiedle znajduje się pośród zieleni ze zróżnicowaną zabudową. !!!!
działka do przekształcenia użytkowania wieczystego we własność na wniosek złożony w gminie czas – realizacji do 6 miesięcy. Działka jest ogrodzona siatką.

No Comment

Be the first to respond!

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.