↓ Archiwalne ↓

Dom na wynajem w miejscowości Warszawa o powierzchni 580.00m2

Dom na wynajem Warszawa TrzmielowPOLECAM!!! NIEZWYKŁA OKAZJA!!! Luksusowa rezydencja dla konesera położona na skraju Mazowieckiego Parku Krajobrazowego, rewelacyjnie zaprojektowana i wkomponowana w sąsiadującą obok naturę. Pozostawione na działce elementy drzewostanu sprawiają, że miejsce sprawia niezwykłe wrażenie oazy ciszy i spokoju.

Nowopowstała rezydencja o powierzchni 580 m2, składająca się z dwóch poziomów. Na parterze zaprojektowany został salon o powierzchni 54 m2, z wyjściem zarówno do ogrodu zimowego znajdującego się od strony zachodniej (w planach) jak również tarasu od strony południowej, gabinet i duża kuchnia (17,40 m2). W zimowe wieczory można wypocząć przy trzasku spalanego drzewa wydobywającego się z kominka zabudowanego z trzech stron salonu. Z salonu przechodzi się do części zaprojektowanej dla gosposi, niani, opiekunki. W pomieszczeniach tych znajdują się pokoje, kuchnia, łazienki, zejście do piwnicy, jak również osobne wyjście na zewnątrz.

Eleganckimi dębowymi schodami dociera się na poddasze – części, która stanowi strefę domowego zacisza. Tutaj znajdują się: antresola, biblioteka z kominkiem, sypialnie z łazienkami, jak również pokój kąpielowy, w którym od codziennych trosk znajdziemy coś dla duszy i dla ciała. Dwuosobowa wanna z hydromasażem znajdująca się pośrodku pokoju i sauna parowa czekają na spragnionych relaksu.

Nieruchomość posiada własne ujęcie wody z zaawansowanym systemem filtrów, oczyszczalnię ścieków. Ogrzewanie domu z pieca olejowego dwufunkcyjnego w pełni skomputeryzowanego. Nieruchomość zabezpieczona jest systemem SOLID SECURITY.

Dom wybudowany w technologii tradycyjnej, ocieplony. Dach kryty dachówką ceramiczną wykończony obróbkami metalowymi. Garaż dwustanowiskowy. Działka o powierzchni 2872 m2 w kształcie kwadratu, ogrodzona elementami metalowymi na podmurówce klinkierowej.

Rezydencja w stanie deweloperskim gotowa do aranżacji.

To tylko część opisu rezydencji, którą trzeba samemu zobaczyć, aby docenić wszystkie jej walory. Zapraszam wszystkich do odwiedzenia tego niezwykłego miejsca. /MAZOWIECKIE/warszawski/Warszawa/Wawer/Międzylesie

No Comment

Be the first to respond!

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.