↓ Archiwalne ↓

Dom na sprzedaż w miejscowości Wielka Wieś o powierzchni 135.00m2

Dom na sprzedaz Wielka_Wies Sitno

KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI!!!

Inwestycja "Enklawa Modlniczka" to osiedle trzech budynków wolno stojących w zabudowie bliźniaczej. Domy zlokalizowane są w Modlniczce, miejscowości położonej na północny – zachód od Krakowa (kierunek Olkusz), wkomponowanej w krajobraz Jury Krakowsko – Częstochowskiej, zaledwie 15 minut od Rynku Głównego, zapewniając bliskość miasta i jego infrastruktury.

Każdy z domów posiada salon połączony z kuchnią i jadalnią, 4 pokoje (w drugim wariancie 3 pokoje), 2 łazienki, pomieszczenie gospodarcze, zadaszone miejsce parkingowe oraz taras. Układ wnętrz ma zapewnić ich użytkownikom wygodę i codzienny komfort życia. Domy postawione są na działkach o powierzchni od 4 do 6 arów co zapewni przyszłym mieszkańcom poczucie przestrzeni.

Budynki zostały wybudowane w tradycyjnej technologii przy użyciu wysokiej klasy materiałów. Deweloper zadbał również o zagospodarowanie terenu inwestycji, włącznie z podjazdami i chodnikami. W sprzedaży pozostały jeszcze dwa segmenty. Pozostałe sprzedane obecnie już zamieszkują nabywcy.

Proponowany stan surowy zamknięty odnosi się tylko do wnętrza budynku, gdyż osiedle jest już zagospodarowane i bardzo ładnie wykończone.

Zapraszamy do oglądania nieruchomości.

Więcej na www.enklawamodlniczka.pl

– prowizję pośrednika w całości pokrywa sprzedający.

No Comment

Be the first to respond!

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.