↓ Archiwalne ↓

Dom na sprzedaż w miejscowości Warszawa o powierzchni 369.00m2

Dom na sprzedaz Warszawa WilanowDom rozłożysty bez piwnic a także wilgoci, energooszczędny, opłaty za ogrzewanie w 1/3 wysokości opłat w stosunku do innych domów tej powierzchni. Wszystkie media, kanalizacja miejska a także system alarmowy. Z tyłu domu park z rzeczką wilanówką, z przodu główna ulica z przystankiem mza. Ściany z czerwonej cegły podwójne a między nimi wełna mineralna. Czujemy sie jakbyśmy mieszkali w mieście a za razem poza nim. Okna ręcznej roboty, z drewna z nieodciągniętą żywicą nigdy nie będą się wypaczać, takie same podłogi, gruba deska. Izolacja pozioma oraz pionowa wykonana starą metoda np. Dom składa sie z dwóch poziomów. Parter:
wiatrołap 3m2
hall 25m2
salon 57m2
kuchnia 30m2 patio
spiżarnia 3m2
łazienka 9m2
gabinet 16m2
służbówka 12m2
piętro:
salon tv 50m2
pokój sypialniany 35m2
s 30m2
pokój sypialniany 25m2
pokoj kąpielowy 25m2
kotłownia a także pralnia 6m2
łazienka 6m2
strych gosp. Pomieszczenia na parterze mają 3 metry wysokości, natomiast na piętrze niespełna 2,7 metra wysokości. Kuchnia oddzielna 30m z oknami na 3 strony świata a także wyjściem przez solidne oraz podwójne piękne drzwi na taras. Około 30m2
żywopłot kute plus kamień

zapraszam na prezentację i składanie własnych ofert cenowych wilanów/zawady. W domu umiejscowione są 2 łazienki – wszystkie z oknami + bardzo cudowny pokój kąpielowy 25m2 z wolnostojącą wanną jak i kabiną prysznicową również z oknem. Bardzo solidny garaż 40m2 + 2 miejsca przed garażem zadaszone. Dachówka ceramiczna, schody na piętro szerokie na 1. Samochodem możemy dojechać do centrum miasta w prawie 20 minut, natomiast komunikacją miejską w prawie godzinę. Piec zlokalizowany jest na strychu w kotłowni, a sam piec firmy francuskiej „atlantic” posiada kocioł, który wyposażony jest w blachę tytanową – która jest niezniszczalna. Sprzedam samodzielny dom na 369m2 na działce 520m2, w rezerwacie przyrody „morysin” w wilanowie. Dom posiada również własne ujęcie wody do podlewania ogródka.

No Comment

Be the first to respond!

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.