↓ Archiwalne ↓

Dom na sprzedaż w miejscowości Warszawa o powierzchni 146.00m2

Dom na sprzedaz Warszawa TrzmielowDom, który chciałabym Państwu polecić (stan deweloperski) położony jest na kameralnym osiedlu 7 domów w zabudowie bliźniaczej w zielonej części warszawskiej Białołęki. Ciekawa bryła budynku, duże okna, otwarta przestrzeń na parterze, ogrzewanie podłogowe, możliwość zainstalowania kominka oraz widok na zieleń i zabudowę jednorodzinną są niewątpliwie dużym atutem tego domu.
Do dyspozycji przyszłych właścicieli w części parterowej: hall, pomieszczenie gospodarcze, salon z kuchnią i jadalnią (ok. 43 m2) oraz wc. Na pierwszym piętrze znajdują się 3 sypialnie (16,5 m2 z wyjściem na taras, 14 i 10,5 m2), 2 łazienki (6 i 4,6 m2), korytarz i garderoba (ok. 2 m2). Całość daje duże możliwości aranżacyjne.
W bryle budynku znajduje się garaż o powierzchni 15 m2, a przed domem kolejne miejsce na drugi samochód. Dom otacza niewielki ogródek, oddzielony od sąsiedniego drewnianym płotkiem.
Na życzenie poważnie zainteresowanych ofertą istnieje możliwość wykonania wizualizacji parteru.
Bliskość przystanku autobusowego oraz kolei, połączonej ze stacją metra W-wa Gdańska, daje możliwość szybkiego dotarcia do centrum miasta.
Wszystkim tym, których marzeniem jest wypoczynek po męczącej pracy, gorąco tę ofertę polecam. /MAZOWIECKIE/warszawski/Warszawa/Białołęka/Białołęka

No Comment

Be the first to respond!

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.