↓ Archiwalne ↓

Dom na sprzedaż w miejscowości Warszawa o powierzchni 139.00m2

Dom na sprzedaz Warszawa TrzmielowSegment skrajny z 2010r umiejscowiony w sąsiedztwie urokliwych, zielonych terenów nadwiślańskich, uważanych za park krajobrazowy.
Na parterze znajduje się kuchnia połączona z salonem (wyznaczone miesce pod kominek), toaleta, kotłownia-pomieszczenie gospodarcze i garaż. Prywatną część pierwszego piętra stanowią 3 sypialnie i toaleta (jedna z sypialni z garderobą lub pokojem dziecięcym). Z hallu jest wejście na poddasze (możliwość wykończenia i adaptacji na dodatkową sypialnię z łazienką).
Przy segmencie ogródek 500m z wjazdem (dodatkowo druga oddzielna brama wjazdowa), w garażu miejsce postojowe na 1 samochód z możliwośćią parkowania przed bramą – jako postojowe zewnętrzne; drzwi do garażu sterowane elektrycznie. Segment do adaptacji, w cenie wliczone jest również: w kotłowni piec dwufunkcyjny i hydrofor, ogrzewanie podłoogowe w kuchni, łazience i toalecie; instalacja elektryczna, alarmowa, internetowa, telefoniczna i telewizyjna; zmiany aranżacyjne rozkładu poszczególnych pomieszczeń wg preferencji kupującego oraz porady architekta wnętrz. Możliwość wykończenia nieruchomości „pod klucz” za dodatkową opłatą.
Osiedle budowane jest w sposób tradycyjny z wykorzystaniem bardzo wysokiej jakości materiałów posiadającej wszelkie atesty:
okna plastikowe dąb złocisty firmy „schico” ;
drzwi garażowe sterowane elektrycznie ;
drzwi wejściowe antywłamaniowe;
instalacja elektryczna, alarmowa, internetowa, telefoniczna i telewizyjna
hydraulika, kanalizacja i szambo 11 m3
ogrzewanie
orurowanie firmy „kan”
kocioł grzewczy kondensacyjny z zasobnikiem firmy „dietrich”
podjazd wyłożony kostką brukową, chodnik przed budynkiem
lampa oświetleniowa przed każdym budynkiem
ławy fundamentowe – beton ;
fundamenty – bloczek betonowy (certus) ;
mur – gazobeton 24 ;
więżba dachowa – świerk ;
dach – dachówka ceramiczna kolor ceglany naturaly mat ;
ocieplenie – fundamenty styropian twardy 6cm ;
mury styropian 10 cm ;
tynk zewnętrzny ;
tynki ;
posadzki ;

Często można zaobserwować dziką zwierzynę taką jak sarny, ptaki takie jak łabędzie, kaczki, ptaki drapieżne itp. Bliskie położenie Wisły stwarza niepowtarzalny klimat zapewniający ciszę, spokój oraz odpoczynek od zgiełku miasta. Jednocześnie dzięki szybko postępującej budowie mostu Północnego oraz od dawna planowanej inwestycji, jaką jest szybki tramwaj (pętla w odległości 800m od osiedla termin realizacji 2012) dojazd do metra będzie bardzo ułatwiony. W weekendy jest to idealne miejsce do rodzinnych spacerów oraz wycieczek rowerowych. W bezpośrednim sąsiedztwie wału wiślanego znajdują się ogródki grillowe, w których można skosztować dań z grilla, spotkać się ze znajomymi lub sąsiadami i miło wypocząć po ciężkiej pracy. Bliskość Zalewu Zegrzyńskiego umożliwia aktywny wypoczynek również dla osób lubiących sporty wodne.
Umiejscowienie działki, na której znajduje się osiedle gwarantuje niską zabudowę.
W bezpośredniej okolicy:Przedszkole niepubliczne 200 metrów od osiedla (ul.Gladioli), Parafia Św. Łukasza Ewangelisty 500 metrów, szkoła podstawowa 1000 metrów, gimnazjum 1300 metrów, sklep typu hipermarket 2500 metrów, Siłownia/Fitness/ścianka wspinaczkowa 1300 metrów oraz wiele innych.
W sprzedaży również segment środkowy: działka 220m – dom138m w cenie 680.000zł !!!

Polecam i zapraszam do współpracy /MAZOWIECKIE/warszawski/Warszawa/Białołęka

No Comment

Be the first to respond!

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.