↓ Archiwalne ↓

Dom na sprzedaż w miejscowości o powierzchni 0.00m2

Dom na sprzedaz  Nowy, elegancki dom na pograniczu Konstancina, Piaseczna i Warszawy, w pobliżu Lasu Kabackiego i Ogrodu Botanicznego.
Nieruchomość w zabudowie bliźniaczej położona jest na nowym osiedlu do którego można dojechać od strony Konstancina oraz od strony ulicy Puławskiej.
Budynek o ciekawej architekturze wybudowany z bardzo dobrej jakości materiałów zapewniających trwałość konstrukcji i doskonały komfort termiczny. Okna PCV pięciokomorowe w okleinie mahoniowej, antywłamaniowe w jadalni i salonie rozsuwane.
Budynek posiada mechaniczną wentylację z rekuperatorem oraz gruntowym wymiennikiem ciepła. Ogrzewanie gazowe w oparciu o kocioł kondensacyjny Viesseman wyposażony w automatykę sterującą. Instalacja grzewcza przygotowana do podłączenia układu kolektorów słonecznych. W kuchni, jadalni i salonie zamontowano ogrzewanie podłogowe wodne.
W salonie zamontowany kominek z wysokiej klasy wkładem, niemieckiej firmy Spartherm. Obudowa kominka wykończona trawertynem. Wydajna instalacja dystrybucji ogrzanego powietrza do pomieszczeń na piętrze.
Wysokiej klasy materiały wykończeniowe. Posadzka na parterze ? włoski gres o doskonałej odporności na ścieranie i uderzenia, na piętrze parkiet z drewna egzotycznego. Meble kuchenne z frontami z lakierowanego MDF. Pełne wyposażenie AGD.
Dom posiada system alarmowy i pełne okablowanie ? telefon, domofon, telewizja, internet.
Bramy wjazdowa i garażowa sterowane elektronicznie. Wjazd do garażu ogrzewany. Garaż na dwa samochody.
Taras o powierzchni ok. 40 m.kw z murowanym grillem.
Olbrzymim atutem jest doskonałe sąsiedztwo!
Garaż 40,5
Piwnica 30,0
– PARTER (86,4 m.kw)
Wiatrołap 3,7
Gabinet 13,2
Łazienka/WC 4,5
Korytarz 2,0
Kuchnia / jadalnia 36,5
Salon z kominkiem 26,5
– PIETRO (92,2 m.kw)
Sypialnia 16,6
Garderoba 3,5
Łazienka (wc, bidet, wanna) 6,1
Łazienka (WC + kabina) 2,5
Sypialnia 17,5
Sypialnia 23,3
Garderoba 4,8
Gabinet 9,9
Korytarz 8,0

No Comment

Be the first to respond!

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.