↓ Archiwalne ↓

Dom do zbycia w miejscowości Wrocław o powierzchni 120.00m2

Dom na sprzedaz Wroclaw Kloda
Ładny– zadbany Dom w zabudowie bliżniaczej na Muchoborze Małym / ok. Szkocka — wybudowany w latach 60-tych, po kapitalnym remoncie w latach 90-tych w bardzo dobrym stanie technicznym .Działka ma powierzchnię 485m2, jest zadrzewiona, z podjazdem dla 3 samochodów ( wewnątrz  posesji ) oraz trawnikiem..Dla potrzeb ogrodowych przy budynku znajduje się wiata na narzędzia ogrodnicze, a pod budynkiem dodatkowe pomieszczenie gospodarcze 20m2 dostępne z zewnątrz. Powierzchnia użytkowa 115 m2 Kodygnacje :piwnica + parter + poddasze + zaadaptowany strych Składa się z –5 pokoi + 2 łazienki + kuchnia + korytarz + wiatrołap + taras na piętrze.

PARTER : pokoje 22 i 17m2 , oddzielna jasna kuchnia 10m2  łazienka z oknem i korytarz. Istnieje możliwość połączenia kuchni z pokojem dziennym . W kuchni meble na wymiar i sprzęt AGD; lodówka, zmywarka i kuchenka gazowa.

PIETRO : trzy sypialnie, 17, 10 i 12 m2 łazienka z WC  i kabiną prysznicową, na  poddaszu pokój zagospodarowany na garderbę— ogrzewanie gazowe (piec 2-funkcyjny gazowy ) Jest także możliwość ogrzewania piecem na koks ( pozostał dodatkowo )—podłogi: kafle, panel parkiet, deska modrzewiowa  Wszystkie dostępne media : woda,kanalizacja prąd, gaz, telefon, internet. W pokojach na podłodze panele i parkiet, ściany maloowane,w kuchni meble na wymiar i sprzęt AGD; lodówka, zmywarka i kuchenka gazowara OFERTA ..!!…cena ofertowa 740 000 zł…pewnie jeszcze do symp. Negocjacji..!!..Polecamy. ( przyjemny domek w dobrej dzielnicy i Lokalizacji-szybki dojazd do centrum -Grabiszyńska/ Halera .

Uwaga.!!!..pomagamy korzystnie uzyskać i wybrać kredyt do 100% wartości nabywanej nieruchomości ponieważ współpracujemy z wieloma bankami ( obniżone marże ) i instytucjami finansowymi.Zapewniamy profesjonalnie kompleksową bezpieczną obsługę całej transakcji kupna-sprzedaży–również w oparciu o nasze wieloletnie doświadczenie.
Zamieszczone na naszych stronach oferty nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego a dane w nich zawarte mają jedynie charakter informacyjny.  ApartDom—Osoba kontaktowa – prowadzący ofertę = Bogdan tel. 883 351 065 biuro 071 794 74 39 Całkowita oferta naszego biura -Zapraszamy serdecznie na naszą stronę www.apartdom.net

No Comment

Be the first to respond!

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.