↓ Archiwalne ↓

Dom do zbycia w miejscowości Warszawa o powierzchni 281.40m2

Dom na sprzedaz Warszawa TrzmielowWokół bardzo dobre warunki do uprawiania sportów oraz rekreacji trasy rowerowe,piesze,boisko sportowe,kajaki,szansa wędkowania czy grzybobrania. Szeroka, brama wjazdowa sterowana elektronicznie pozwala na bezproblemową komunikację a także zaparkowanie nawet kilku aut na terenie posesji. -niezwykle przestronnym wnętrzem ze zminimalizowaną przestrzenią komunikacyjną kosztem maksymalnie dużej powierzchni mieszkalnej w tym dominującym a także świetnie doświetlonym salonem o imponującej kubataurze. ____________________________________________________

detale:
przestrzeń wokół domu wypełnia ładny ogród z dojrzałą roślinnością tworzącą nastrojowy klimat a całość zamyka oryginalne ogrodzenie wykonane z piaskowca a także drewna. Na piętrze dodatkowo obszerna łazienka a także osobna pralnia. Powierzchnia użytkowa domu 231m2. Parter domu stanowi- obszerny,otwarty salon o po sąsiedzku stumetrowej powierzchni oraz wysokości trzech metrów. Jeśli szukasz ładnego,przestronnego oraz nowoczesnego domu z dużym,zadbanym ogrodem ta oferta jest dla ciebie. W szczycie)do komunikacji miejskiej 400m (autobusy) centra handlowo -rozrywkowe w odległości 6 km. Nieruchomość wyróżnia się:
-kompozycją,ukształtowaniem oraz wielkością ogrodu z dojrzałym zadrzewieniem,bogatą roślinnością oraz oryginalnym ogrodzeniem. Wykończenie tynkiem mineralnym jak i drewnem. Zabudowa wyłącznie jednorodzinna. Wygodne bez zbędnych schodków tarasy,podjazdy a także ścieżki wykładane są dolomitem. Osobna, widna kuchnia,wc połączonę z łazienką, pomieszczenie gospodarcze jak i znaczny garaż. W odległości 1 km szkoła publiczna (podstawowa +gimnazjum),sklepy,apteka,lekarz,pizzeria. Na dachu najwyższej klasy dachówka francuska hugenot. Nieruchomość położona jest w warszawie na „zielonej ” białołęce w jej najładniejszej części. W odległości 500m szkoła jak i przedszkole prywatne. Podłoga z najlepszego gresu włoskiego,klimatyzacja,otwarty, niemały kominek. W oddali panorama lasu, hasające zające a czasami sarny. Ażurowe schody granitowe podwieszone do sześciometrowej wysokości wykusza ściany z ręcznie obrabianego piaskowca prowadzą na piętro na którym zlokalizowane są 4 pokoje w tym bardzo spora pod ręką czterdziestometrowa klimatyzowana sypialnia z oryginalną wanną,garderobą oraz balkonem z którego roztacza się panorama na okolicę – las oraz nowe domy jednorodzinne. Obszerna ,zadaszona wiata na samochody oraz drewno. Media: prąd, woda -miejskie, oczyszczalnia przydomowa, studnia głębinowa (40m) do podlewania ogrodu ,ogrzewanie – własny piec olejowy z zasobnikiem jak i termostatami ,kaloryfery panelowe. (pomieszczenia na piętrze posiadają skosy także powierzchnia podłogi jest większa niż podana w specyfikacji domu. Okna jak i witryny z drzewa mahoniowego. Garaż na jeden solidny samochód jak i zaplecze gospodarcze z wewnętrznym wejściem do domu. -szlachetnością zastosowanych do budowy oraz wykończenia domu materiałów z kamienia oraz drewna. Miłe sąsiedztwo w tym znane z mediów postacie. Wydajne stałe łącze internetowe tp 20 mb/s, tv-sat. Nad piętrem strych – opcja wykorzystania dodatkowej powierzchni. Działka stanowi najwyższą cześć okolicznego terenu a także nigdy nie była objęta strefą zalewową. Cena nieruchomości ustalona na podstawie opinii rzeczoznawcy (dane transakcyjne 2011r ) na poziomie znacząco poniżej aktualnych kosztów zakupu gruntu w tej lokalizacji wraz z odtworzeniem istniejącego domu jak i ogrodu. Zapraszamy do oglądania osoby dla których nie obojętne są podkreślone walory. ) na podłogach pokoi panele w łazience terakota. 6 km dalej zalew zegrzyński z całą gamą rozrywek. Miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego nie przewiduje żadnych uciążliwych dla otoczenia projektów. Do centrum warszawy 16 km ( dojazd autem 15 minut poza szczytem 35 min.

No Comment

Be the first to respond!

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.