↓ Archiwalne ↓

Dom do zbycia w miejscowości Liszki o powierzchni 204.16m2

Dom na sprzedaz Liszki Dziewin

"Villa de Novo" to zespół dwóch kameralnych osiedli budynków jednorodzinnych wolno stojących realizowanych       w dwóch etapach:

  • „Villa de Novo I”, umiejscowionego na działkach 832/3, 832/5 i 832/6, składającego się z 3 domów jednorodzinnych o powierzchni użytkowej 204 m2,
  • „Villa de Novo II” , umiejscowionego na działce 1000/1, składającego się z 6 domów jednorodzinnych w tym 2 domów o powierzchni użytkowej 204 m2 i 4 domów o powierzchni 140 m2.

Budynki duże (nazywane MAXI) oraz mniejsze (MINI) są realizowane jako budynki dwupoziomowe bez podpiwniczenia, na płytach fundamentowych z betonu wodoszczelnego.

    Zarówno dla etapu I jak i II zakładamy możliwość sprzedaży budynku w stanie surowym zamkniętym (obejmującym wykończenie elewacji oraz zagospodarowanie terenu) jak i w stanie deweloperskim (obejmującego w stosunku do stanu surowego zamkniętego: ściany działowe, tynki wewnętrzne, wylewki, instalacje elektryczną, wodną, centralnego ogrzewania, gazową, sanitarna, wyposażenie kotłowni). Stan deweloperski jest realizowany po podpisaniu umowy z klientem i może zarówno dotyczyć oferowanego przez nas standardu jak i być zrealizowany wg indywidualnego projektu.

„Villa de Novo I” jest w trakcie realizacji. Prace rozpoczęły się w czerwcu 2010 roku. Obecnie domy w stanie surowym otwartym. Do sprzedania pozostał dom nr 2.

                                                

                                            więcej informacji na www.villadenovo.pl

No Comment

Be the first to respond!

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.