↓ Archiwalne ↓

Dom do zakupu w miejscowości Nadarzyn (gw) o powierzchni 281.00m2

Dom na sprzedaz Nadarzyn_(gw) Nowy_OtokW Walendowie, nieopodal Warszawy powstaje niezwykły kompleks rezydencjalny.
Nowoczesny zespół domów jednorodzinnych – wolnostojących i bliźniaczych jest stworzony z myślą o najbardziej wymagających Klientach. W ramach projektu, na ponad 600 000 m2 powierzchni zaplanowano budowę ponad 600 eleganckich i stylowych willi nawiązujących architektonicznie do najlepszych tradycji polskiej zabudowy. W pierwszym etapie oddane zostaną 92 rezydencje w ośmiu różnych typach, zróżnicowanych pod względem dostępnego metrażu i bryły budynku. W przyszłości powstaną również obiekty usługowe, szkoła, przedszkole oraz centrum sportowe. Rozwinięta infrastruktura na terenie osiedla sprawi, że mieszkańcy Walendii będą mieli zapewnione pełen komfort i warunki życia na najwyższym poziomie. O wyjątkowości tego miejsca świadczy jednak przede wszystkim jego malownicze usytuowanie. Ten cichy i pełen uroku zakątek to doskonałe miejsce dla osób poszukujących spokoju, harmonii i wytchnienia.
Lokalizacja:

Walendię dzieli od centrum miasta zaledwie 18 km, a rozbudowana sieć połączeń komunikacyjnych zapewnia szybki i łatwy dojazd. Doskonałą lokalizację podkreśla dogodny dostęp do bogatej infrastruktury: restauracji, sklepów i licznych punktów usługowych.
Nieopodal znajdują się dwie szkoły podstawowe i gimnazja cieszące się znakomitą renomą. W okolicy nie brakuje również nowoczesnych kompleksów sportowych.
Atrakcyjne położenie inwestycji daje możliwości niezliczonych form rekreacji.
Okolice Walendowa to doskonałe miejsce do odpoczynku na świeżym powietrzu.
Bujność przyrody, bezpośrednie sąsiedztwo lasu i bliskość rozległych stawów zachęcają do niedzielnych spacerów z rodziną, wycieczek rowerowych, czy jazdy konnej. Malownicze krajobrazy, niczym niezakłócona cisza i spokój nadają temu zakątkowi niepowtarzalną
atmosferę i oddzielają od wielkomiejskiego zgiełku.
Architektura:

Zamierzeniem architektów było zaprojektowanie rezydencji o jednolitej i stonowanej estetyce, naturalnie wpisujących się w otoczenie. Czterospadowy dach wyłożony ceglastą dachówką i lekkie boniowanie nadadzą im stylowy wygląd. Jasne elewacje o ciepłej, piaskowej kolorystyce cechuje oszczędna forma zdobiona jedynie dyskretnym detalem. Dzięki starannie dobranym, najwyższej jakości materiałom, budynki wyróżniają się dużą elegancją i smakiem. W podobnej stylistyce utrzymane będą szkoła oraz wszystkie obiekty usługowe znajdujące się na terenie Walendii. W sposób szczególny zadbano o zieleń, jej obfitość i różnorodność sprawi, że całość nabierze kameralnego i przyjemnego charakteru. Wyłożone kostką alejki spacerowe, latarnie oświetlające parkowe skwery, place zabaw dla dzieci staną się dopełnieniem niepowtarzalnego stylu.
W trakcie powstawania inwestycji nieustannie korzystamy z wiedzy i doświadczeń sprawdzonych architektów i wykonawców, co pozwala nam na realizację projektu na najwyższym europejskim poziomie.
Bezpieczeństwo:

Szczególnie istotna jest dla nas kwestia bezpieczeństwa.
Cały teren osiedla objęty zostanie całodobową ochroną oraz monitoringiem wizyjnym.
Pracownicy ochrony będą czuwać nad tym, aby nic nie zakłócało spokoju naszych mieszkańców, a na obszarze inwestycji nie pojawiały się osoby niepowołane.
Całość zostanie ogrodzona, ponadto każda z rezydencji posiadać będzie indywidualną bramę wejściową. Dołożyliśmy wszelkich starań, abyście Państwo czuli się tutaj w pełni komfortowo i nie musieli troszczyć się o bezpieczeństwo swoje i dzieci. /MAZOWIECKIE/pruszkowski/Nadarzyn/Walendów

No Comment

Be the first to respond!

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.