↓ Archiwalne ↓

Dom do zakupu w miejscowości Jabłonna o powierzchni 314.00m2

Dom na sprzedaz Jablonna Wziachowo_MalePiękna rezydencja w podwarszawskiej Jabłonnej, w otoczeniu rezerwatów przyrody i zieleni – MAJESTIC RESIDENCE.

Dom wykonano z użyciem wysokiej klasy materiałów, z dbałością o szczegóły oraz wyczuciem smaku. Nowoczesna konstrukcja jak i wyposażenie gwarantują pełną funkcjonalność i oszczędność w utrzymaniu. Za ogrzewanie odpowiedzialna jest nowoczesna pompa ciepła firmy Danfoss, w zimie ogrzewa, w lecie chłodzi. Oznacza to, że energia cieplna wydzielana jest przez ściany i podłogi (brak grzejników!).

Za sterowanie urządzeniami i mediami odpowiada system EIB (Smart Home), pozwalający na objęcie nad nimi pełnej kontroli z dowolnego miejsca w domu, a z pomocą internetu nawet z dowolnego punktu kraju (telefon, laptop). Zestaw inteligentnych kamer, czułych na ruch, z możliwością zdalnego podglądu (internet) zapewnią bezpieczeństwo nawet podczas dłuższego urlopu. Dodatkową pewność w tej materii dają antywłamaniowe okna.

Inne udogodnienia to mechaniczna wentylacja z funkcją odzyskiwania ciepła, centralny odkurzacz czy nowoczesna stacja uzdatniania wody. Wentylacja na bieżąco oczyszcza powietrze, a stacja wodę. W obu wypadkach bardzo poprawia to komfort mieszkania.

Dom posiada funkcjonalny rozkład, podzielona na część dzienna (parter) i sypialną (piętro).

Duży salon z kominkiem oraz wyjściem na taras, tylko częściowo połączony jest z kuchnią (która posiada własną spiżarnię). Prócz tego do dyspozycji pozostaje gabinet lub biblioteka, oraz pokój gościnny. Na piętrze rozkładowo umieszczone sypialnie (w liczbie 4). Sypialnia małżeńska posiada własną łazienkę oraz garderobę. Trzy balkony.

Rezydencja umieszczona jest na działce wielkości 1050m2. Po odliczeniu powierzchni zabudowy można cieszyć się 800 metrowym ogrodem.

W bezpośredniej bliskości (ok. 400m), znajdziemy piękny las i rezerwat przyrody. Nieco dalej, kolejne 3 rezerwaty. Cicha i zielona okolica, chociaż nie pozbawiona infrastruktury. W rozsądnej odległości znajdziemy nie tylko sklepy czy centra handlowe, ale także wszelkie szkoły i przedszkola, zakłady usługowe itd. Do jez. Zegrzyńskiego – 10km. Do Pałacu Kultury 18km. Do granicy Warszawy 2km. 8km do pola golfowego.

Dojazd do miasta dobry (ul. Modlińska przechodziła i nadal przechodzi ekstensywny remont) – 3 pasy w każdym kierunku, polepszy się jeszcze w chwili ukończenia budowy Mostu Północnego. Dojazd do centrum Jabłonnej lub Legionowa to fraszka.

Serdecznie polecam tę propozycję osobom ceniącym sobie święty spokój i luksus. Zapraszam do oglądania i składania ofert. /MAZOWIECKIE/legionowski/Jabłonna/Jabłonna

No Comment

Be the first to respond!

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.