↓ Archiwalne ↓

Dom do sprzedania w miejscowości Warszawa o powierzchni 330.00m2

Dom na sprzedaz Warszawa TrzmielowPołowa bliźniaka położona w dzielnicy Wilanów-Powsin. Budowa zostanie rozpoczęta w trzecim kwartale tego roku, zakończenie planowane jest na czwarty kwartał 2010. Na etapie budowy możliwość indywidualnej aranżacji przez architekta wnętrz. Płatność do uzgodnienia-zgodnie z postępem budowy.

Inwestorem i wykonawcą tej nieruchomości jest architekt, który połączył w projekcie zarówno niepodważalną estetykę proporcji bryły i kolorystykę elewacji jak i rewelacyjny rozkład wnętrz.
Dom będzie wybudowany w nowoczesnej i energooszczędnej technologi. Kondensacyjny piec gazowy zapewni tanie ogrzewanie i ciepłą wodę. Urządzony ogród i wideodomofon. Ogród ma idealną ekspozycje na południe, wschód i zachód.

Piwnica-garaż na 3 samochody ( 2 samochody obok siebie ), kotłownia i pomieszczenie gospodarcze.
Parter- salon 40m2, kuchnia 10m2, gabinet 12m2 i łazienka 6.5m2.
I piętro- 3 lub 4 sypialnie,(np.21, 14, 12m2) i 2 łazienki(7 i 8m2).
Poddasze-60m2- duża otwarta przestrzeń i łazienka.
Znakomita lokalizacja, tylko 3 km od Pałacu w Wilanowie.

WILANÓW to połączenie tradycji dawnego Wilanowa z nowoczesną architekturą, prestiżem, wygodą i znakomitą komunikacją z centrum Warszawy. Jednocześnie na terenie Wilanowa znajduje się dużo miejsc związanych z kulturą, rekreacją i wypoczynkiem takich jak jezioro wilanowskie /8ha/, rzeka Wilanówka, rezerwat leśny Morysin, a dalej park kultury w Powsinie i ogród botaniczny.
W niedużej odległości klub squash, korty tenisowe, strzelnica golfowa oraz stadnina koni.

Dojazd z Wilanowa do Centrum znacznie się poprawi po wybudowaniu południowej obwodnicy Warszawy, oraz alei Rzeczpospolitej łączącej Wilanów z ulicą Sobieskiego. Wzdłuż tej alei również ma kursować szybki tramwaj. Ponadto wybudowanie ulicy Nowokabackiej zapewni szybki dojazd do metra na Ursynowie /MAZOWIECKIE/warszawski/Warszawa/Wilanów

No Comment

Be the first to respond!

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.