↓ Archiwalne ↓

Dom do nabycia w miejscowości Warszawa o powierzchni 180.00m2

Dom na sprzedaz Warszawa TrzmielowDom na ładnej działce z dużymi choinami oraz tujami. Dom zbudowany w 1978. Zadbany. Trzy kondygnacje.
Dom składa się z 3 kondygnacji wszystkie przerobione na cele mieszkalne. Najwyższa kondygnacja składa się z łazienki z wanną i WC, 3 pokoi oraz przedpokoju a wokół całego piętra rozciąga sie balkon. Piętro niżej znajdują się duży salon z wyjściem na duży taras, sypialnia, toaleta oraz przedpokój. Na najniższym poziomie znajduje się przestronna kuchnia z jadalnią połączona z pokojem dziennym, duża łazienka z wanną, wejście do kotłowni, pomieszczenie gospodarcze oraz spiżarnia przez którą przechodzi sie do garażu. We wszystkich pomieszczeniach okna plastikowe wymieniane 3-4 lata temu, na podłogach klepka a w łazienkach glazura i terakota. Posesja jest bardzo zadbana a zieleń wokół tworzy przyjemny klimat. Zachęcam do oglądania.
Budynek składający się z trzech kondygnacji. Dwa pokoje i łązienki na każdej. Na parterze garaz oraz pom. gospod. /MAZOWIECKIE/warszawski/Warszawa/Ursus/Gołąbki

No Comment

Be the first to respond!

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.