↓ Archiwalne ↓

Dom do kupienia w miejscowości Łomianki o powierzchni 145.00m2

Dom na sprzedaz Lomianki MaderaZnakomita oferta dla młodej rodziny z dziećmi lub dla osób szukających ciszy i spokoju. Dom położony przy cichej, kameralnej uliczce, w odległości kilkuset metrów od ulicy zapewniającej dobrą komunikację z Warszawą. Budynek zbudowany w technologii tradycyjnej, ciepły, dobrze ocieplony, na dachu brązowa blachodachówka. Bardzo funkcjonalny układ wnętrz. Dom sprawia wrażenie znacznie większego, niż wskazują na to dokumenty. Na parterze znajdują się: wiatrołap, hol z drewnianymi schodami na piętro, kuchnia, salon z kominkiem i wyjściem na obszerny, otoczony rozrośniętą zielenią taras, gabinet, łazienka. Piętro stanowią trzy sypialnie, garderoba, łazienka i hol. Uzupełnieniem jest obszerny strych pełniący rolę powierzchni do przechowywania. Wnętrza domu zostały świeżo odnowione. Wielkim atutem tej propozycji jest duża, pięknie zagospodarowana działka. Drzewa i krzewy zostały dobrane kilka lat temu przez znanego architekta i zasadzone tak, że dziś tworzą piękną; zróżnicowaną całość. Bardzo duży taras od strony południowo-zachodniej z widokiem na trawnik pozwoli przyszłym właścicielom przyjemnie spędzać czas. Na działce znajduje się drewniany domek gospodarczy i ścianka wspinaczkowa.

W bliskim sąsiedztwie tego domu leżą rozległe tereny zielone (Puszcza Kampinoska, tereny nad Wisłą, Jezioro Kiełpińskie, Jezioro Dziekanowskie), ulubione miejsce tych, którzy cenią aktywną rekreację. W pobliżu ciesząca się bardzo dobrą opinią szkoła podstawowa i gimnazjum w Dziekanowie Leśnym.

Cena, za którą można kupić w tej okolicy segment z niewielką działką lub dom do wykończenia, jest jeszcze do negocjacji. /MAZOWIECKIE/warszawski zachodni/Łomianki/Kiełpin

No Comment

Be the first to respond!

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.