↓ Archiwalne ↓

3 pokoje na nowych osiedlu

3-pokojowe mieszkanie na nowym osiedlu domów wielorodzinnych. Mieszkanie o powierzchni 58m2 (+3m2 balkon) zlokalizowane na parterze.

Pokoje o powierzchni: sypialnia 10,18,5m2, sypialnia 11m2, pokój z aneksem kuchennym o powierzchni 24m2, Łazienka Z WC o powierzchni 6 m2, hall 6m2. Miekszanie jest wykończone na tzw. stanie deweloperskim. Ściany i stropy mieszkań otynkowane, tynki gipsowe, posadzki mieszkań cementowe zatarte na ostro. Balkony oraz biegi i spoczniki klatki schodowej wyłożone granito gresem mrozoodpornym.

Drzwi wejściowe do mieszkań antywłamaniowe, drewniane płytowe o odporności ogniowej i izolacji akustycznej. Stolarka okienna i parapety wewnętrzne PCV. Instalacja elektryczna oświetleniowa (mieszkania, klatki, piwnice i garaże), gniazd wtykowych. Podłączenia telefoniczne, telewizji kablowej oraz domofonu w każdym mieszkaniu. Ogrzewanie i ciepła woda za pomocą dwufunkcyjnego kompaktowego wymiennika cieplnego, oddzielnego na każde mieszkanie. Indywidualne rozliczanie mediów: liczniki na klatkach schodowych.

1 Comment

Be the first to respond!

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.